menu

NATIONAL, A LUXURY COLLECTION HOTEL, MOSCOW *****

od 27 390,- Kč
MOSKVA
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

5* hotel National se nachází v centru Moskvy, jen 200 metrů od Rudého náměstí s nádherným výhledem na Kreml. Velké divadlo je vzdálené jen 200 metrů. Naproti hotelu je stanice metra Ochotnyj rjad, odkud se lze dopravit do všech částí ruské metropole.

Vybavení hotelu

Hotel National má restauraci Piazza Rossa, kde připravuje tým vedený šéfkuchařem oceněným hvězdičkou Michelin tradiční italská jídla. Večer v ní hraje živá klavírní hudba. V hotelovém baru si pak mohou hosté pochutnat na různých ruských a evropských jídlech a na originálních dezertech a pečivu.

Wellness centrum zahrnuje i saunu, fitcentrum a vířivku. Za příplatek si tu mohou hosté dopřát masáže, kosmetické procedury v salonu krásy nebo navštívit solárium.
Volný vstup do wellness centra s krytým bazénem a bohaté snídaně formou bufetu s pokrmy mezinárodní kuchyně.

Vybavení pokoje

National Hotel poskytuje ubytování v elegantních pokojích, studiích a apartmá v klasickém stylu se starožitným nábytkem a vysokými stropy. Ve všech je TV s plochou obrazovkou, minibar a župany.

Cena zahrnuje:

- leteckou přepravu Praha - Moskva - Praha - zvolený počet nocí ve vybraneém typu pokoje s uvedenou stravou - privátní transfer z letiště do hotelu a zpět

Cena nezahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu - případný doplatek za vyšší knihovací třídu v letadle - vízum - (víza nezařizujeme)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena