menu

PESTANA AMSTERDAM RIVERSIDE *****

od 21 490,- Kč
AMSTERDAM
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Tento krásný hotel, který je klasickým orientačním bodem, který se stal útočištěm minimalistické elegance, sídlí v dvojici budov z neorenesančního stylu z 19. století a dvou moderních přístavbách na břehu řeky Amstel. Hotel se tyčí nad nejmódnější částí města „De Pijp“, na klidném místě, jen kousek od shonu amsterdamského pásu vnitřního kanálu.
Díky elegantním pokojům a ohromující hale s krásnými stropy a oblouky je to ideální základna pro vaši návštěvu jednoho z nejmalebnějších a nejzajímavějších měst Evropy.

Vybavení pokoje

154 pokojů, apartmá a studií odráží pohodlný a příjemný design, některé s výhledem na krásnou řeku Amstel. Všechny pokoje mají odlišnou atmosféru a prostředí a jsou umístěny v monumentální radnici, budově archivu nebo v jednom z moderních nových křídel. Každá budova dodává pokojům a apartmá svou vlastní identitu a poskytuje individuální a jedinečný zážitek.
Chcete-li si v hotelu Pestana Amsterdam Riverside vytvořit zážitek „The Time Of Your Life“ a zajistit pohodlný pobyt, každý pokoj je vybaven vysokorychlostním Wi-Fi připojením k internetu, kávovarem Nespresso, trezorem velikosti notebooku a LCD TV s mezinárodními kanály.

Studia navíc mají kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a velkou lednicí. Studia, která se nacházejí v jednom z nových křídel, River House, jsou pro ty, kteří dávají přednost pobytu s větším soukromím a zároveň si užívají veškerého pohodlí luxusního hotelu.

Cena zahrnuje:

* letecká přeprava Praha - Amsterdam - Praha v nejnižší knihovací třídě * privátní transfer letiště - hotel - letiště * zvolený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu letenky, bude-li kalkulovaná cena v době objednávky vyprodaná * pojištění léčebných nákladů v zahraničí


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena