menu

Eurovíkend v MOSKVĚ

Moskva je jedním z nejpozoruhodnějších měst celé evropy. Mísí se v ní historický nádech, tradiční ruská mentalita, moderní luxusní způsob života a zábava pro její návštěvníky. Rozhodně město, které by jste měli alespoň jednou navštívit.

Pokud chcete navštívit opravdové skvosty Moskvy, vydejte se do centra. Nejpozoruhodnější je Kreml, který leží přímo v centru města a se svými 20 vežemi je zapsán do seznamu kulturního dědictví UNESCO.

Dalším důležitým místem je Rudé náměstí. Zajímavé je i díky jeho okolí. Při jeho návštěvě budete mít jen malý kousek od sebe rovnou čtyři historická a slavná místa - chrám Vasila Blaženého, mauzoleem V. I. Lenina, Kremelské hradby a luxusní nákupní dům GUM. Rudé náměstí vás spolehlivě zabaví na celý den.

Chrám Nanebevzetí Panny Marie svým návštěvníkům nabízí nejen nádherné fresky, ale i doslova pohádkovou atmosféru. Při procházkách po okolí jistě neminete Tverskou třídu a majestátný Velký kremelský palác.

 

CO ROZHODNĚ NAVŠTÍVIT v MOSKVĚ

Kreml - Především obdivuhodné starobylé kostelyRudé náměstí - Nejvýznamější náměstí MoskvyKatedrála Vasila Blaženého - Na Rudém náměstíMauzoleum V. I. Lenina - Na Rudém náměstíBolšoj divadlo - Světoznámé operní divadloTreťjakovská galerie - Galerie ruské historieGUM - Luxusní obchodní centrum

 

ODPOČINEK - PARKY V MOSKVĚ

Vrabčí hory - rozhled na celou MoskvuPark Kolomenskoje - nejnavštěvovanější, prastaré stromyPark Vítězství - památeční komplex na 2.SV

Zájezdy destinace Eurovíkend v MOSKVĚ