menu

BAGLIONI HOTEL LUNA *****

od 18 290,- Kč
BENÁTKY
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luna Hotel Baglioni najdete vedle náměstí svatého Marka přímo v samém srdci romantických Benátek!

Vybavení hotelu

Tento luxusní 5hvězdičkový hotel má své vlastní přístaviště, ke kterému můžete přirazit na motorovém člunu nebo gondole. Nejbližší zastávka vaporetta (vodní bus) je vzdálená pár kroků.Hotel nabízí působivé interiéry s originálními freskami a ohromujícím výhledem na lagunu.

Vybavení pokoje

Prostorné a elegantní pokoje jsou zařízeny antickým nábytkem, skleněnými lustry Murano a mramorovou koupelnou s fénem. Každý z nich je klimatizovaný a vybavený TV a minibarem.

Stravování

Každé ráno se podává snídaně formou bufetu ve skvělém Salone Marco Polo s barevnými freskami na zdech a stropech. Caffè Baglioni s výhledem na malý kanál podává po celý den nápoje a občerstvení. Oceňovaná restaurace Canova podává benátské speciality a vybraná vína ze svého vinného sklípku.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Benátky - Praha v nejnižší knihovací třídě včetně všech poplatků * transfer vodním motorovým člunem letiště - hotel - letiště * zvolený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu, je-li kalkulovaná cena v době Vaší rezervace vyprodaná * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu * turistickou taxu pro hotely 5* (5,- Eur/os./den); hotely 4* (4,50 Eur/os./den); hotely 3* (3,50 Eur/os./den) - platí pro osoby starší 10let, platba v hotelu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena