menu

BELMOND HOTEL CIPRIANI *****

od 23 290,- Kč
BENÁTKY
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel Belmon Cipriani leží na konci ostrůvku Giudecca, kam se dostanete krátkou plavbou gondolou z privátního stanoviště na náměstí San Marco. Hned po vystoupení z gondoly uchvátí návštěvníky klidné prostředí nádherných zahrad, jež hotel obklopují. V sousedství se nacházejí vznešené paláce a noblesní rezidence.

Vybavení hotelu

Palazzo Vendramin & Palazzetto jsou dvě historické budovy z 15 .století, které jsou s hotelem Cipriani propojené krásným starověkým nádvořím. Široká nabídka služeb láká každoročně ty nejnáročnější klienty a obdivovatele Benátek. K vybavení hotelu patří recepce, směnárna, parkoviště, restaurace Fortuny vyzdobená zrcadly, vzácnými dekoračními tkaninami a neotřelými architektonickými detaily, jako stvořená pro vybranou večeři při svíčkách, terasa Fortuny, umístěná v zahradě poblíž krásné antické fontány, kde se dá prožít to nejromantičtější posezení ve dvou, Cip´s Club s výhledem na náměstí San Marco a nabídkou benátských specialit, bar u bazénu s vyhlídkou na baziliku sv. Jiří. K rekreačnímu vybavení patří bazén 32 x 19 m se slanou vodou, Casanova Wellness centrum a centrum krásy, obojí s řadou služeb vysoké úrovně, patřící k nejkvalitnějším v Benátkách - relaxačními masážemi a aquaterapiemi, fitcentrum s výhledem do zeleni zahrad, tenisový kurt.

Vybavení pokoje

Celkem 96 luxusních pokojů a suit nabízí výhled na lagunu, do zahrady či na náměstí Sv. Marka. Všechny typy jsou krásně a pohodlně zařízeny, s elegantními dekoracemi a liší se pouze rozlohou, mají dvojlůžko nebo dvě oddělená lůžka, TV SAT, balkón, některé pokoje superior a de luxe mají i jacuzzi.

Stravování

Hotel je domovem nejlepších restaurací v Benátkách, stolování v Cipriani okouzlující příležitostí. Popijte originální Bellini v legendárním Cip’s Clubu nebo si vychutnejte umělecké degustační menu v restauraci Oro s michelinskou hvězdou. Ať už se jedná o rustikální večeři v Giudecca 10 nebo o lehkou večeři u bazénu v Porticciolo, vždy zde naleznete místo pro každou náladu a příležitost.

Sport a zábava

Nádherný veliký venkovní bazén uprostřed hotelu, jediný takovéto velikosti v centru Benátek. K dispozici je osobní trenér, červeno-antukové tenisové kurty a fitness centrum, stejně jako wellness centrum Casanova pro něco trochu uvolňujícího.

Náš názor

Hotel Belmond Cipriani se pyšní samými superlativy - je tu nejvybranější kuchyně, nejluxusnější ubytování, nejpozornější péče a pravá benátská pohostinnost hotelového vedení i zaměstnanců. Je vyhledáván pro komplexnost služeb s konferenčními místnostmi, wellness centrem, překrásným prostředím a blízkosti města na lagunách - Benátek, kde se dají stále objevovat zajímavá místa.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Benátky - Praha v nejnižší knihovací třídě včetně všech poplatků * transfer vodním motorovým člunem letiště - hotel - letiště * zvolený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu, je-li kalkulovaná cena v době Vaší rezervace vyprodaná * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu * turistickou taxu pro hotely 5,- Eur/os./den - platí pro osoby starší 10let, platba v hotelu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena