menu

CASA FUSTER BARCELONA *****

od 3 590,- Kč
BARCELONA
Pobytový zájezd ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel Casa Fuster je luxusní hotel nacházející se na symbolickém barcelonském bulváru Passeig de Gracia. Byl postaven v roce 1908 Lluísem Domènechem i Montanerem a zrekonstruován v roce 2004. Má 105 pokojů a apartmá vybavených veškerým moderním zařízením, lázně, posilovnu, střešní terasu s výhledem, venkovní bazén, gurmánskou restauraci a funkční místnosti. Díky své poloze je ideálním ubytováním pro ty, kteří hledají jedinečný zážitek v Barceloně. Hotel Casa Fuster je považován za jeden z nejlepších luxusních hotelů ve Španělsku a je etalonem na hotelové scéně města.

Stravování

Hotel Casa Fuster zahrnuje stylovou restauraci, která podává středomořskou kuchyni. K dispozici je pokojová služba a najdete tu jak jazzový, tak střešní bar.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Barcelona - Praha v nejnižší knihovací třídě * privátní transfer z letiště do hotelu a zpět * 2,3,4x ubytovaní ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu letenky, je-li v době objednávky kalkulovaná cena letenky vyprodána * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu * turistickou taxu 0,75 EUR/os/den (1*-3* hotely), 1,25 EUR/os/den (4* hotely), 2,5 EUR/os/den (5* hotely) - pro osoby starší 16 let (platba v hotelu)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena