menu

CONSERVATORIUM HOTEL *****

od 25 490,- Kč
AMSTERDAM
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní hotel Conservatorium byl opakovaně korunován jako luxusní hotel číslo jedna v Nizozemsku. Sídlí v nádherné novogotické budově v srdci muzejní čtvrti, bývalého domova amsterdamské hudební konzervatoře Sweelinck, s bohatým historickým příběhem pečlivě propleteným po celou dobu své slavné éry.
Korunovační klenoty města - Van Goghovo muzeum, Concertgebouw, Rijksmuseum, Vondelpark a nejzajímavější amsterdamské nákupy - jsou doslova na dosah ruky. Pro kulturu a podnikání je to místo jako žádné jiné.

Vybavení hotelu

Hosté mají bezplatný přístup do božského centra Akasha Holistic Wellbeing o rozloze 1 000 m², a je zde také nákupní galerie s kadeřnictvím a luxusními luxusními obchody.

Vybavení pokoje

Hotelové pokoje jsou ztělesněním současného luxusu a kombinují to nejlepší z moderního pohodlí a technologií. Každý z nich vám poskytne nejpohodlnější a nejklidnější prostor s promyšlenými detaily a službami, čímž vytvoří perfektní útočiště pro vaši návštěvu Amsterdamu.
129 pokojů a apartmá se rozkládá na osmi patrech a zahrnuje prostorné pokoj typu superior až po podkrovní apartmá. Všechny pokoje a apartmá zahrnují nejmodernější pokojovou technologii, luxusní povlečení a soukromý bar.

Stravování

V centru hotelového designu a vize životního stylu jsou jeho restaurace a bary. Veškeré stravování zde probíhá pod vedením slavného holandského šéfkuchaře Schila van Coevordena.
Restaurace Taiko se nachází v prostorné historické části hotelu a podává moderní asijskou kuchyni z místních sezónních produktů.
Elegantní bar Tunes je elegantním, ale neformálním útočištěm, kde si můžete ve dne v noci vychutnat klasické nápoje, koktejly, sushi a asijské tapas, zatímco Conservatorium Brasserie and Lounge se nachází v atriu a nabízí moderní místní jídla pro celodenní stravování.

Cena zahrnuje:

* letecká přeprava Praha - Amsterdam - Praha v nejnižší knihovací třídě * privátní transfer letiště - hotel - letiště * zvolený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu letenky, bude-li kalkulovaná cena v době objednávky vyprodaná * pojištění léčebných nákladů v zahraničí


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena