menu

DANIELI, A LUXURY COLLECTION HOTEL *****

od 24 790,- Kč
BENÁTKY
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Blízko náměstí sv. Marka čelem ke kanálu je postaven nejznámější a nejdražší pětihvězdičkový hotel Danieli, který si nejednou režiséři vybrali pro natáčení světoznámých filmů. V tomto hotelu se odehrává například známá francouzská komedi Dárek, v níž jednu z hlavních rolí, a sice manželku hlavního hrdiny, hrála krásná Claudia Cardinal.

Vybavení hotelu

Hotel skrývá nádherné zlatem zdobené interiéry, lususní pokoje a nabízí atmosféru získanou svojí velmi dlouhou historickou tradicí. Hotel se skládá ze 3 benátských objektů, které pocházejí ze 14., 19. a 20. století. Tyto budovy jsou vzájemně propojeny krytými mosty a mohou se pochlubit řadou originálních starožitností, mramorovými sloupy a lustry z muranského skla.

Vybavení pokoje

Hotel Danieli se rozkládá ve třech palácích a nabízí celkem 204 pokojů a apartmá, z nichž mnohé jsou orientovány na benátskou lagunu. Hotel Danieli nabízí luxusně zařízené pokoje s velkými plochými TV a satelitními kanály. Některé mají výhled na typické benátské ulice, kanály nebo benátské laguny.

Stravování

Žádný pobyt by nebyl úplný bez jídla v romantické restauraci v nejvyšším poschodí. Pochutnejte si na vynikající italské kuchyni - při jídle se navíc můžete kochat jedinečnými výhledy na celé Benátky. V létě se můžete navečeřet pod otevřeným nebem na panoramatické terase. Bar je kouzelným místem pro tradiční odpolední čaj nebo chutné občerstvení a koktejl. Terasa je otevřena od června do září.

Náš názor

Hotel Danieli, který dýchá historickou atmosférou a starosvětským kouzlem, je dobrou volbou pro Vaši jedinečnou romantickou dovolenou.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Benátky - Praha v nejnižší knihovací třídě včetně všech poplatků * transfer vodním motorovým člunem letiště - hotel - letiště * zvolený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu, je-li kalkulovaná cena v době Vaší rezervace vyprodaná * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu * turistickou taxu 5,- Eur/os./den (platí pro osoby starší 10 let, platba v hotelu)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena