menu

DEI CAVALIERI MILANO ****

od 16 290,- Kč
MILÁNO
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel Dei Cavalieri sídlí v historické budově naproti stanici metra Missori, pouhých 250 metrů od milánské katedrály. Hotel se nachází v blízkosti milánské burzy a opery Teatro alla Scala. Stanice metra Duomo na červené lince je také nedaleko.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí bezplatné Wi-Fi a v hotelové restauraci se podává klasická italská kuchyně.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou klasicky zařízené dřevěným nábytkem, pastelovými barvami a parketovou či kobercovou podlahou. Každý pokoj je vybavený LCD TV se satelitními kanály a vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem.

Stravování

Dei Cavalieri Hotel vám nabídne snídani ve formě pestrého bufetu s uzeninami, sýry a čerstvým pečivem. K obědu se v baru podává teplé občerstvení a večeře je à la carte. V létě je také v nejvyšším patře k dispozici restaurace s terasou.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Miláno - Praha v nejnižší knihovací třídě * privátní transfer z letiště do hotelu a zpět * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu letenky, je-li v době objednávky kalkulovaná cena již vyprodána * pojištění léčebných nákladů v zahraničí * pobytovou taxu pro osoby starší 18 let. Hotel 5* (5,-Eur/os./den); hotel 4* (4,-Eur/os./den); hotel 3* (3,-Eur/os./den)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena