menu

EUROVIKENDY IN STYLE...

Na tomto webu Vám přinášíme naši novou speciální kolekci EUROVÍKENDY IN STYLE aneb cestování pro všechny, co mají STYL …..

Stylové hotely v samém srdci metropole

V nabídce najdete luxusní krásné 5* hotely s tou nejlepší adresou a stejně tak  jsme do nabídky jsme zařadili i hezké a prověřené 4*a 3* hotely, které se nachází v centru jednotlivých měst a nabízí krásné výhledy ze svých teras a pěší vzdálenost od památek. Neztrácíte tedy již tak krátký čas vymezený poznávání a užívání si metropole zbytečným přejížděním či trčením v dopravních zácpách...

V základní nabídce na tomto webu jsou standardní pokoje, pokud byste si přáli ubytování s garancí výhledu například na Eifelovku, Big Ben, hrad Svatého Jiří, Španělské schody, Benátský kanál, Akropoli, Vatikán či Modrou mešitu, zpracujeme Vám nabídku přímo na míru podle Vašich požadavků na tuto kategorii pokoje, prot onás neváhejte kontaktovat zde: info@snailtravel.cz.

Pohodlné privátní transfery


V základní nabídce na tomto webu je již zahrnutý pohodlný individuální privátní transfer z letiště do hotelu a zpět. V benátkách je v ceně dokonce transfer privátním motorovým člunem po kanálech z letiště až přímo ke vstupním dveřím Vašeho hotelu.... Zkrátka romantika.
S námi nezažiteje žádné dlouhé čekání na letišti na autobus do centra, hledání zastávky MHD a trmácení se s kufrem, takto přeci eurovíkend vypadat nemá! 

Termín dle Vašeho přání

Jelikoz všechny eurovíkend yna tomto webu jsou INDIVIDUÁLNÍ a  ŠITÉ NA MÍRU všem klientům, můžete si zvolit délku pobytu podle Vás.

Ceny, které jsou zde na tomto webu, jsou kalkuovány v optimální třídě v letech na pravidlených linkách či nízkonákladových letech. Tedy zde platí opačné pravidlo oproti prodeji charterových letů a to, že čím dříve si zájezd objednáte, tím máte garanci nižší ceny...

 
Naše stávající nabídky najatraktivnějších měst jako jsou ŘÍM, PAŘÍŽ, LONDÝN, LISABON, BENÁTKY, ATHÉNY a ISTANBUL neustále doplňujeme o další zajímavé a inspirující města, jako jso unapříklad BRUGGY, PETROHRAD, JERUSALEM, NEW YORK, STOCKHOLM, PORTO a další....