menu

FOUR SEASONS ASTIR PALACE HOTEL *****

od 49 690,- Kč
ATHÉNY
Eurovíkend ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Four Seasons Astir Palace se nachází na sofistikované Athénské riviéře, na špičce poloostrova pokryté borovicemi a nabízí to nejlepší z obou světů: pohodový relax u moře, pouhých 30 minut od historického centra města. Objevte zázraky starověké civilizace na Akropoli a poté se vraťte do Four Seasons, abyste si odpočinuli a relaxovali.

Vybavení hotelu

Vstupte do ráje Four Seasons – borovicemi porostlé svatyně o rozloze 30 hektarů (75 akrů) – se třemi soukromými plážemi, osmi skvělými restauracemi, salonky a bary, luxusními obchody a lázněmi inspirovanými učením Hippokrata.

Vybavení pokoje

Four Seasons Astir Palace Hotel Athens nabízí svým hostům moderně zařízené pokoje a apartmá s francouzskými okny a elegantními interiéry v tlumených barvách. Všechny mají výhled do borovicového háje nebo na moře a k vybraným typům patří i vlastní bazén.

Stravování

V jídelní části se každé ráno podává americká snídaně formou bufetu. Na oběd nebo večeři můžete zajít do některé z místních restaurací – vybrat si lze z nabídky místních mořských plodů, italskou kuchyni nebo latinskoamerické pokrmy z grilu doplněné kvalitním vínem. V lounge si můžete vychutnat některý z nejlepších světových doutníků, vzácných koňaků a whisky.

Sport a zábava

Hotelové wellness centrum zahrnuje krytý plavecký bazén, hammam, masážní bazén, relaxační sprchy a nabízí i různé masáže a další procedury. Ve fitness centru se můžete zúčastnit lekcí jógy a na soukromé pláži se lze věnovat vodním sportům, jako je windsurfing, jízda na mořském kajaku a šnorchlování.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Athény - Praha v nejnižší knihovací třídě včetně všech poplatků * privátní transfer letiště - hotel - letiště * 3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji standard se snídaní

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu, je-li letenka za kalkulovanou cenu již v době rezervace vyprodaná * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena