menu

INBAL JERUSALEM *****

od 24 490,- Kč
JERUSALÉM
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Inbal Hotel se nachází v centru Jeruzaléma, jen nedaleko pěšky od starého i nového města. Ve všech prostorách tohoto 5hvězdičkového hotelu je zdarma k dispozici Wi-Fi.

Vybavení hotelu

Inbal Jerusalem Hotel má vynikající rekreační a lázeňské zařízení s moderním fitness centrem, masážemi, saunami a vířivkou a s celoročně otevřeným venkovním bazénem, který je v zimě krytý a vyhřívaný.V novém zrenovovaném klubovém salonku si mohou hosté ubytovaní v pokojích na podlaží Executive dát v průběhu celého dne nápoje a lehká jídla. Salon má velký balkon s výhledem na staré město.

Vybavení pokoje

Hotel je celý postaven z tradičního jeruzalémského kamene a nabízí luxusní pokoje a apartmá se SAT LCD TV, wifi připojením k internetu zdarma, koupelnou/WC, minibarem, rychlovarnou konvicí s příslušenstvím, vysoušečem vlasů.

Stravování

Snídaně.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Tel Aviv - Praha v nejnižší knihovací třídě * privátní transfer letiště Tel Aviv - hotel - letiště Tel Aviv * 2,3,4x ubytovaní se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena