menu

INFANTE SAGRES *****

od 18 490,- Kč
PORTO
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel Infante Sagres je situován pouhých 500m od zajímavých míst zapsaných na seznamu UNESCO ve městě Porto. Mezinárodní letiště Dr. Francisco Sá Carneiro je od hotelu vzdáleno 20 km.

Vybavení hotelu

Hotel připomínající portugalský zámek z 19. století portugalské zámek, byl ve skutečnosti postaven v roce 1950, jeho bohatý interiér je fascinujícím mixem ozdobeného barokního zařízení, moderním nábytkem vyrobeným na zakázku a moderními uměleckými kusy. V hotelu naleznete orientem inspirované lázně a okouzlující restauraci s venkovní terasou pro venkovní stolování. Veřejné prostory hotelu Infante Sagres jsou velké a impozantní, krásně zdobené dřevěné obložením, křišťálovými lustry, vitrážemi, velkými zrcadly a starožitnostmi, jež se mísí s moderním nábytkem. Hotel je jen pár kroků od centra města a impozantní Avenida dos Aliados, kterou lemují ozdobné neoklasicistní budovy. Navštivte Ribeiru, nejstarší část města a katedrálu, posazenou na skalnatém výběžku s výhledem na město. Vychutenjte si vynikající večeři v Boca da Lobo restauraci doprovázenou některým z nejlepších portugalských portských vín.

Zařízení hotelu:
- prostory a vybavení pro bankety
- bar
- parkování
- bezbariérový přistup
- přístup na internet
- zasedací místnost
- restaurace
- lázně
- bezbariérové výtahy

Vybavení pokoje

Krásné, pohodlné a luxusně zařízené pokoje jsou vybaveny klimatizací, župany, psacím stolem, přístupem na internet, minibarem, telefonem, TV.

Stravování

Snídaně.

Cena zahrnuje:

* leteckou dopravu linkovými lety Praha – Porto – Praha v nejnižší knihovací třídě * zvolený počet nocí s uvedenou stravou * privátní transfery letiště – hotel – letiště

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu * příplatek za vyšší knihovací třídu, bude-li v době objednávky zájezdu kalkulovaná cena vyprodaná * turistickou taxu 2,-Eur/os/den - platí pro osoby starší 13let - platba v hotelu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena