menu

KING DAVID JERUSALEM *****

od 31 590,- Kč
JERUSALÉM
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

5hvězdičkový King David je jedním z nejslavnějších hotelů Jeruzaléma.Hotel King David je doporučován mnoha cestovatelskými průvodci a magazíny a poskytuje centrální polohu. Sousedství Yemin Moshe a Mamila Mall jsou vzdáleny jen kousek pěšky.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí luxusní výzdobu, panoramatické výhledy a venkovní bazén. Prostorné zahrady s výhledem na staré město jsou vzdáleny 15 minut chůze.

Vybavení pokoje

King David Hotel Jerusalem nabízí klimatizované pokoje s LCD TV a mramorovými koupelnami. Mnoho pokojů má výhled na staré město a horu Sion.

Stravování

Tradiční izraelské jídlo se podává v oblíbené venkovní restauraci Garden, která je pouze jednou ze 4 stravovacích možností hotelu.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Tel Aviv - Praha v nejnižší knihovací třídě * privátní transfer letiště Tel Aviv - hotel - letiště Tel Aviv * 2,3,4x ubytovaní se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena