menu

MALAPOSTA ***

od 13 490,- Kč
PORTO
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel je situován v historické části města Oporto, nedaleko městské radnice ve staré části Bairro da Cedofeita, zařazené do světového dědictví UNESCO kvůli mnoha pamětihodnostem. Z letiště je hotel vzdálen 16 km, dopravit se sem můžete také autobusem č. 5.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí svým klientům čistírnu, půjčovnu aut, trezor a službu ranního vstávání. K hotelu patří také parkoviště, které je opodál a pro hotelové hosty zdarma od 20:00 do 08:00, a to v Sobotu, Neděli a během svátků. V hotelu najdete také bar, fax, 24 hodinovou recepci. Hotel nabízí svým klientům čistírnu, půjčovnu aut, trezor a službu ranního vstávání.

Vybavení pokoje

V hotelu naleznete 19 čtyřlůžkových pokojů a 23 třílůžkových. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem. Hotel disponuje s balkonem, fénem, klimatizací, telefonem s přímou volbou, TV/SAT.

Stravování

Snídaně.

Sport a zábava

Umístěn je v srdci města Oproto, kde můžete najím mnoho architektonických skvostů, ale také turisticky atraktivních míst. Nenechte si ujít návštěvu Městské radnice, ulici Santa Catarina, Sál Carlose Alberta, Mercado do Bolhao, ulici Cedofeita, divadlo Rivoli, ulici Miguela Bombarda – místo galerií a výstav nebo Národní muzeum Soares dos Reis.

Náš názor

Tento hotel je ideálním místem pro turisty i obchodníky.

Cena zahrnuje:

* leteckou dopravu linkovými lety Praha – Porto – Praha v nejnižší knihovací třídě * zvolený počet nocí s uvedenou stravou * privátní transfery letiště – hotel – letiště

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu * příplatek za vyšší knihovací třídu, bude-li v době objednávky zájezdu kalkulovaná cena vyprodaná * turistickou taxu 2,-Eur/os/den - platí pro osoby starší 13let - platba v hotelu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena