menu

MAMILLA JERUSALEM *****

od 25 590,- Kč
JERUSALÉM
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Mamilla Hotel nabízí panoramatickou střešní terasu s výhledem na jeruzalémské staré město. Tento stylový 5hvězdičkový hotel je dílem architekta Piera Lissoniho a najdete jej 10 minut chůze od Jaffské brány. Hotel stojí 250 metrů od obchodního domu Mamilla Mall a za 15 minut dojdete k rozvalinám Jeruzalemského chrámu.

Vybavení pokoje

Hotel Mamilla poskytuje pokoje vyznačující se moderním zařízením, vybavené LCD TV a ložním prádlem z čisté egyptské bavlny. V koupelně některých pokojů najdete průhlednou skleněnou stěnu, kterou lze zapínat a vypínat.

Stravování

Součástí hotelu je několik restaurací, včetně módního podniku Mirror Bar s živou hudbou a sezonní brasserie skýtající výhledy na město. V restauraci Mamilla Café jsou připravovány speciality místní kuchyně.

Sport a zábava

Moderní wellness centrum Akasha zahrnuje lázně i krytý bazén. K dispozici jsou také masáže, sauna a posilovna.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Tel Aviv - Praha v nejnižší knihovací třídě * privátní transfer letiště Tel Aviv - hotel - letiště Tel Aviv * 2,3,4x ubytovaní se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena