menu

NASCO MILANO ****

od 15 190,- Kč
MILÁNO
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel Nasco je vzdálen pouhých 300 metrů od veletržního paláce Milanocity a kousek od parku Sempione. V průběhu největších výstav a veletrhů zajišťuje Nasco Hotel bezplatnou autobusovou přepravu. Do historického centra Milána dojedete tramvají za 15 minut.

Vybavení hotelu

Ve vstupní hale funguje bezplatné Wi-Fi.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny digitální TV s možností příjmu prémiových kanálů Mediaset a Wi-Fi připojením k internetu. Mají koberec nebo parkety a luxusní sadu toaletních potřeb. Pokoje mají klimatizaci a některé i balkon.

Stravování

Od 7:00 do 10:00 hodin se podává vydatná snídaně formou bufetu. V hotelovém baru si můžete v průběhu celého dne objednat chutné občerstvení a nápoje. Bar je ve večerních hodinách osvětlen svíčkami a servíruje tradiční italská jídla.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Miláno - Praha v nejnižší knihovací třídě * privátní transfer z letiště do hotelu a zpět * 2,3,4x ubytovaní ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu letenky, je-li v době objednávky kalkulovaná cena již vyprodána * pojištění léčebných nákladů v zahraničí


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena