menu

OKKO HOTELS LYON PONT LAFAYETTE ****

od 12 890,- Kč
LYON
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Okko Hotel Lyon Pont Lafayette se nachází v centru Lyonu, 15 minut chůze od náměstí Place Bellecour a může se pochlubit nádherným výhledem na břehy řeky Rhôny.

Vybavení hotelu

Každé ráno se podává snídaně formou bufetu připravená z čerstvých bio potravin. Po celý den si můžete dát občerstvení a večer se podávají malá jídla, které zahrnují místní sýry, uzeniny, polévky a koláče. Na místě je k dispozici také bar.

Hosté mohou využít společný klub lounge, kde si lze dát místní vína a piva a kde jsou k dispozici počítače. Na místě je také obchod prodávající místní produkty.

Vybavení pokoje

Okko Hotel Lyon Pont Lafayette nabízí celkem ubytování v 85 pokojích, které jsou standardně vybavené koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, značkovou kosmetickou Nuxe, postelemi se zdravotními matracemi, měkkými antialergickými polštáři zn.Cocomat, TV s plochou obrazovkou, přístrojem Nespresso pro přípravu kávy, šatnou, trezorem, wifi připojením k internetu.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Cena zahrnuje:

- leteckou přepravu Praha - Lyon - Praha - zvolený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní - privátní transfer z letiště do hotelu a zpět

Cena nezahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu - případný doplatek za vyšší knihovací třídu v letadle - turistickou taxu pro osoby starší 18 let - platba v hotelu 3* hotel 1,65 Eur/os./den 4* hotel 2,50 Eur/os./den 5* hotel 3,30 Eur/os./den


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena