menu

PLAZA RESORT *****

od 18 290,- Kč
ATHÉNY
Eurovíkend ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Plaza Resort je luxusní kombinací stylu městských hotelů s příjemnou atmosférou a vybavením přímořského resortu. Hotel se nachází v blízkosti malé rybářské vesničky, kde najdete tradiční kavárny a taverny. Do centra Athén od hotelu dojedete za necelých 40 minut, jde tedy o ideální kominací relaxace u moře s poznáním historie Athénské metropole.

Vybavení hotelu

Plaza Resort Hotel vyniká mimo jiné díky své krásné moderní architektuře, skvělému zahradnímu bazénu s výhledem na moře a soukromé písečné pláži. U hotelu je pro hosty všech věkových kategorií menší fotbalové hřiště (pro hru 5 na 5 hráčů), tenisový kurt, klub vodních sportů a dětské hřiště. Atmosféru si ještě více vychutnáte díky jídlům řecké a mezinárodní kuchyně a navštívit můžete také několik moderních barů.

Vybavení pokoje

Plaza Resort Hotel nabízí elegantně zařízené pokoje s dřevěným a koženým nábytkem vyrobeným na zakázku, vybavené nad všechna očekávání. K vybavení patří satelitní TV s plazmovou obrazovkou a placenými programy. Nechybí ani trezor, prostorný pracovní kout a koupelna, kde jsou připraveny toaletní potřeby. Z některých balkonů se nabízí nádherný výhled na moře.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Athény - Praha v nejnižší knihovací třídě včetně všech poplatků * privátní transfer letiště - hotel - letiště * 3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji standard se snídaní

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu, je-li letenka za kalkulovanou cenu již v době rezervace vyprodaná * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena