menu

PORTOBAY HOTEL TEATRO ****

od 16 490,- Kč
PORTO
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Původním poslání této budovy bylo divadlo, otevřené v roce 1859. O stopadesát let později bylo toto jedinečné, rafinované a bohémské prostředí přebudováno do současné podoby, na designový 4* hotel.
Hotel se nachází v centru Porta, jen pár minut chůze od historických a kulturních památek, v dosahu městské dopravy, metra a vlaků.

Vybavení hotelu

Z bývalé divadelní pokladny je dnes recepce, kde každý host obdrží "lístek" do svého pokoje. Dále je zde restaurace, bar, posilovna.

Vybavení pokoje

Celkem 74 komfortních pokojů je sladěno do zlata a bronzu a nachází se celkem na 6 podlažích. K jejich standardnímu vybavení patří koupelna/WC, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, SAT-TV, wifi připojení k internetu.

Stravování

Snídaně.

Cena zahrnuje:

* leteckou dopravu linkovými lety Praha – Porto– Praha v nejnižší knihovací třídě * zvolený počet nocí s uvedenou stravou * privátní transfery letiště – hotel – letiště

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu * příplatek za vyšší knihovací třídu, bude-li v době objednávky zájezdu kalkulovaná cena vyprodaná * turistickou taxu 2,-Eur/os/den - platí pro osoby starší 13let - platba v hotelu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena