menu

RADISSON BLU HOTEL EDINBURGH ****

od 14 890,- Kč
EDINBURGH
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel Radisson Blu Hotel Edinburgh se nachází v historickém centru města Edinburgh v pěší vzdálenosti od nejvýznamnějších historických památek.

Vybavení hotelu

Hotel Radisson Blu Hotel Edinburgh je postaven ve stylu 16. století, ale i přes to vám zajistí moderní pohodlí. Hotel je vybaven vysokorychlostním internetem, telefonem a je nekuřácký. K dispozici je 24 hodinový servis. Navštívit lze fitness, wellness, vnitřní bazén a saunu.

Vybavení pokoje

Hotel Radisson Blu Hotel Edinburgh nabízí ubytování v luxusně zařízených pokojích, kdy si budete moci vybrat z několika typů pokojů: Standard, Superior, Business Class, Classic suite, Turret suite, Family room.

Sport a zábava

Hotel Radisson Blu Hotel Edinburgh se nachází v historickém centru města Edinburgh v pěší vzdálenosti všech hlavních památek: Holyrood Palace, Edinburgh Castle a Scottish Parliament.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Edinburgh - Praha v nejnižší knihovací třídě * privátní transfer z letiště do hotelu a zpět * 2,3,4x ubytovaní ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu letenky, je-li v době objednávky kalkulovaná cena již vyprodána * pojištění léčebných nákladů v zahraničí * turistickou taxu cca £2,-/os./den


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena