menu

RADISSON BLU HOTEL LIETUVA ****

od 14 190,- Kč
VILNIUS
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Elegantní 4hvězdičkový Radisson Blu Hotel Lietuva leží na břehu řeky Neris v centru města Vilnius. Do krásného historického centra města dojdete od hotelu pěšky za 10 minut.

Vybavení hotelu

Radisson Blu Hotel Lietuva nabízí parkování zdarma na hotelovém parkovišti, prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi a fitness centrum. Personál recepce je k dispozici 24 hodin denně a může vám zprostředkovat pronájem auta nebo službu praní prádla. Hosté mohou relaxovat v sauně nebo vyzkoušet některou z nabízených masážních procedur.

Vybavení pokoje

Hotel Lietuva má všechny pokoje vybavené klimatizací a laděné do teplých barev. V každém najdete LCD TV se spoustou programů, trezor a minibar. Všechny také mají moderní koupelnu s kosmetickým zrcátkem a bezplatnými toaletními potřebami.

Stravování

Hotelová restaurace Riverside podává pestrou snídani formou bufetu a výběr jídel mezinárodní a skandinávské kuchyně. Hosté mohou navštívit Skybar, který se nachází ve 22. patře, odkud se otevírá výhled na historické centrum města.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Vilnius - Praha v nejnižší knihovací třídě včetně všech poplatků * privátní transfer letiště - hotel - letiště * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu, je-li letenka za kalkulovanou cenu již v době rezervace vyprodaná * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu * turistickou taxu 1,-Eur/os./den - platba v hotelu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena