menu

RADISSON COLLECTION HOTEL, ROYAL MILE EDINBURGH *****

od 14 890,- Kč
EDINBURGH
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní hotel Radisson Collection Royal Mile se nachází v historickém centru Edinburgh v pěší vzdálenosti od všech historických památek.

Vybavení hotelu

Luxusní hotel Radisson Collection Royal Mile se nese v duchu skotského dědictví. V hotelu je mimo baru také oceněná, italská restaurace Cucina, která vám připraví typické italské i různé skotské pokrmy. Ve volných chvílích můžete zajít do posilovny, baru, spa, centra města, nebo na další místa, která se vám zalíbí.

Vybavení pokoje

Luxusní hotel Radisson Collection Royal Mile nabízí celkem 136 pokojů a suite s výhledem na centrum. Vyberete si ze 4 typů pokojů jejichž vybavení zahrnuje vysokorychlostní připojení k internetu, TV s plochou obrazovkou, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, či nabíjecí stanice pro i-pod. Černá, bílá a další barvy, které vytváří důrazné kontrasty.

Stravování

Snídaně je podávána formou bufetu.

Sport a zábava

Luxusní hotel Radisson Collection Royal Mile se nachází v historickém centru Edinburgh v pěší vzdálenosti od všech historických památek.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Edinburgh - Praha v nejnižší knihovací třídě * privátní transfer z letiště do hotelu a zpět * 2,3,4x ubytovaní ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu letenky, je-li v době objednávky kalkulovaná cena již vyprodána * pojištění léčebných nákladů v zahraničí * turistickou taxu cca £2,-/os./den


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena