menu

SH INGLES BOUTIQUE HOTEL ***

od 11 890,- Kč
VALENCIE
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Elegantní hotel SH Ingles sídlí v působivém paláci z 18. století, přímo v centru Valencie, 150 metrů od katedrály. V okolí se nachází různé významné budovy, například palác vévodů z Cardony, a dále obchody mnoha mezinárodních šperkařských a módních značek.

Vybavení hotelu

Hotel SH Ingles kombinuje výjimečnou historickou fasádu s klasickým kontinentálním interiérem z ušlechtilého dřeva a mramoru. Nabízí příjemné a pohodlené ubytování v centru města, součástí hotelu je à la carte restaurace, která připravuje regionální speciality včetně slavné valencijské paelly. Na terase hotelové kavárny si můžete dát drink. V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou klimatizované s vlastní koupelnou, SAT TV, minibarem a mají zdarma připojení k wi-fi.

Stravování

Snídaně se podává formou bufetu. Na terase hotelové kavárny si můžete dát drink. Součástí hotelu je à la carte restaurace, která připravuje regionální speciality včetně slavné valencijské paelly. Na vyžádání lze připravit také bezlepková jídla.

Cena zahrnuje:

- leteckou přepravu Praha- Valencie - Praha - vybraný počet nocí ve zvoleném typu pokoje s uvedenou stravou - privátní transfer z letiště do hotelu a zpět

Cena nezahrnuje:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu - případný doplatek za vyšší knihovací třídu v letadle * pobytovou taxu 5* hotely (2,25 Eur/os/den); 4* hotely (0,90 Eur/os/den), 3* hotely (0,45 Eur/os./den) - platba na místě


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena