menu

SOHO GRAND HOTEL ****

od 31 990,- Kč
NEW YORK
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Tento přepychový moderní hotel se nachází v luxusní čtvrti SoHo, nedaleko galerií, značkových obchodů i oblíbených restaurací.Soho Grand stojí 5 minut chůze od stanice metra Canal Street se snadným spojením do Central Parku a na Times Square. Za 10 minut dojdete do čtvrti Little Italy.

Vybavení hotelu

Moderní hotel poskytuje venkovní restauraci a pokoje s výhledem na město. Soho Grand Hotel má non stop otevřenou posilovnu, business centrum a Privé Salon. Nepřetržitě funguje také služba concierge.

Vybavení pokoje

Hotel Soho Grand má elegantní pokoje s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a dokovací stanicí pro iPod. Dostanete značkové župany a toaletní potřeby.

Stravování

V podnicích Club Room, Grand Bar a Salon jsou připravovány pokrmy americké kuchyně a speciální koktejly. V provozu je také sezonní restaurace Yard, kde se podává letní menu pod širým nebem.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - New York - Praha v nejnižší knihovací třídě * privátní transfer letiště - hotel - letiště * zvolený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji s uvedenou stravou

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu * příplatek za vyšší knihovací třídu, bude-li v době objednávky zájezdu kalkulovaná cena vyprodaná * poplatek za vstupní povolení ESTA


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena