menu

SPLENDID VENICE ****

od 14 790,- Kč
BENÁTKY
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Elegantní hotel Splendid Venice stojí přímo u vodního kanálu v benátské oblasti Mercerie, 5 minut pěšky od náměstí sv. Marka. K budově patří soukromé molo a je zde také vybraná restaurace.

Vybavení hotelu

K odpočinku zde vybízí celá řada zákoutí, od střešní zahrady až po designový bar s vysunovací prosklenou střechou. Restaurace podává tradiční benátská jídla a specializuje se zvláště na mořské plody.

Vybavení pokoje

V každém pokoji hotelu Starhotels Splendid Venice jsou postele značky Starbed. Pokoje jsou odhlučněné a zařízené v jemných barvách. V některých jsou luxusní péřové postele a je z nich výhled na vodní kanál. Všechny pokoje mají parketové podlahy, satelitní TV a kompletně vybavenou mramorovou koupelnu.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Benátky - Praha v nejnižší knihovací třídě včetně všech poplatků * transfer vodním motorovým člunem letiště - hotel - letiště * zvolený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu, je-li kalkulovaná cena v době Vaší rezervace vyprodaná * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu * turistickou taxu pro hotely 5* (5,- Eur/os./den); hotely 4* (4,50 Eur/os./den); hotely 3* (3,50 Eur/os./den) - platí pro osoby starší 10let, platba v hotelu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena