menu

THE BLOOMSBURY ****

od 5 900,- Kč
LONDÝN
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Bloomsbury Hotel se nachází v srdci divadelní čtvrti, v pěší vzdálenosti od většiny divadel v Londýně. Stanici metra Tottenham Court Road a Britské muzeum dělí od hotelu jen 200 metrů. Náměstí Leicester Square, čtvrť Covent Garden a nákupní ulice Oxford Street leží do 10 minut pěšky od ubytování. Mezinárodní nádraží St. Pancras, odkud jezdí i vlaky Eurostar, je vzdálena 10 minut jízdy.

Vybavení hotelu

V hotelu Bloomsbury se můžete stravovat v restauraci Club Bar & Dining Room nebo v zařízeních Dalloway Lounge a Dalloway Terrace, které jsou otevřena denně od 7:00. Terasa má zatahovací střechu v odlehlé části. Camden je skvělou volbou pro hosty, které zajímá: divadlo, nakupování a zábava.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje v hotelu Bloomsbury mají luxusní ložní prádlo, nadýchané župany, přezůvky, TV s plochou obrazovkou, bezplatné toaletní potřeby značky Aromatherapy Associates, Nespresso přístroj na kávu, iPod dockovací stanici, wifi připojení k internetu zdarma.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Londýn- Praha v nejnižší knihovací třídě * privátní transfer letiště - hotel - letiště * zvolený početnocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu, bude-li nejnižší knihovací třída v době objednávky vyprodaná * pojištění léčebných nákladů v zahraničí


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena