menu

THE DYLAN *****

od 21 890,- Kč
AMSTERDAM
Eurovíkend ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

The Dylan Hotel Amsterdam je jedním z nejžádanějších a nejprestižnějších míst v Amsterdamu s výhledem na kanál Keizersgracht. Hotel se nachází v centrálním kanálu „grachtengordel“ a v elegantní amsterdamské nákupní čtvrti „The Nine Streets“ („De Negen straatjes“) a poskytuje ideální základnu pro prozkoumání odlišných divů a historického kouzla nejzajímavějších míst města. V roce 1632 byl architekt Jacob van Campen pověřen výstavbou kamenného divadla. Pondělí, 11. května 1772, se ukázalo jako černý den v holandské historii. Během představení budova začala hořet a úplně shořela. V roce 1773 byl objekt prodán jedné z charitativních organizací vladařů římskokatolické církve, známé jako Old & Poor People’s Office. Tato nadace si zachovala vlastnictví až do roku 1998, kdy byla budova kompletně zrekonstruována. V roce 1999 se znovu otevřel jako luxusní butikový hotel.

Vybavení pokoje

Exkluzivní výběr typů a stylů pokojů poskytuje náročnému cestujícímu veškeré představitelné pohodlí. Každý pokoj je vytříbený a zřetelně jedinečný, stejně jako hoteloví hosté. 40 individuálně navržených pokojů a apartmá sahá od menší velikosti až po mezonetové duplexy a velké apartmány s interiéry s různou smělostí, od tlumených přírodních lesů a černobílých až po odvážně zdobené pokoje odkazující na asijskou koloniální historii Nizozemska.

Stravování

Bar Brasserie OCCO, kde je rozhodující kvalita, řemeslné zpracování a servis. Ochutnejte rafinovaná jídla v intimním a historickém prostředí michelinské restaurace Vinkeles, která se nachází v bývalé pekárně z 18. století.

Cena zahrnuje:

* letecká přeprava Praha - Amsterdam - Praha v nejnižší knihovací třídě * privátní transfer letiště - hotel - letiště * zvolený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Cena nezahrnuje:

* příplatek za vyšší knihovací třídu letenky, bude-li kalkulovaná cena v době objednávky vyprodaná * pojištění léčebných nákladů v zahraničí


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena